Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Sherman

Mashkull
shteti : Czech Republic - CESKÁ REPUBLIKA
Rregistrimi 11 Dhjetor 2006 06:46
Vizita e fundit 24 Dhjetor 2015 08:44


Statistika personale
1  
frena dore Pépère
  397.28 piket. tingelloi : 2       PERSERITJE        

602 335.28 397.28 394.24 24 Maj 2013 15:33
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  148.77 piket. tingelloi : 7       PERSERITJE        

122 131.58 148.77 144.05 12 Janar 2010 15:34
Pépère on the rocks
  192.83 piket. tingelloi : 261       PERSERITJE        

59 169.07 192.83 184.25 31 Dhjetor 2006 22:27
Kapiten Pépère
  226.22 piket. tingelloi : 37       PERSERITJE        

41 175.89 226.22 210.28 5 Qershor 2009 14:46
parkim paralel
  172.54 piket. tingelloi : 80       PERSERITJE        

32 162.92 172.54 168.66 10 Shtator 2007 06:02
Bat Vs Ball 1.0   Pa renditje

15 310 4253 1779 14 Maj 2007 05:32
Air Magic Pépère
  Pa renditje

2 12 24 18 6 Nentor 2011 19:49
  98   41         41.84%
Vomiting snake   Pa renditje

1 7 7 7 23 Dhjetor 2006 05:37


azhornimi i fundit : 17 Korrik 2024 07:14

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh X-man ( 16 Maj 2007 09:20) : nice score on "Pepereho prazdniny"
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.