Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Paula157

Femer
shteti : Brazil - Brasil
Rregistrimi 2 Shtator 2008 23:20
Vizita e fundit 28 Korrik 2010 01:30


Statistika personale
1  2  3  4  tjetra  
frena dore Pépère
  393.15 piket. tingelloi : 156       PERSERITJE        

3161 -209.64 393.15 355.89 21 Korrik 2010 01:15
parkim paralel
  179.02 piket. tingelloi : 3       PERSERITJE        

1597 69.27 179.02 161.72 28 Korrik 2010 01:31
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  148.81 piket. tingelloi : 4       PERSERITJE        

798 -193.52 148.81 136.03 28 Korrik 2010 01:37
12 Seconds   977 piket. tingelloi : 69

244 -1067 977 134 19 Korrik 2010 22:39
Loja e elefantit
  273.14 piket. tingelloi : 347       PERSERITJE        
179 -33.19 273.14 157.3 21 Korrik 2010 05:07

  340

Loja e elefantit
  201.01 piket. tingelloi : 753       PERSERITJE        
179 10.53 201.01 173.39 21 Korrik 2010 05:07
Kapiten Pépère
  222.03 piket. tingelloi : 136       PERSERITJE        

176 95.51 222.03 197.33 23 Qershor 2009 17:00
Pépère on the rocks
  186.22 piket. tingelloi : 793       PERSERITJE        

138 -1.89 186.22 164.92 26 Mars 2009 00:06


azhornimi i fundit : 7 Dhjetor 2022 10:21

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh xdigox ( 3 Shtator 2008 17:10) : Oi Paulinha seja bem vinda ao Pepere!!!
E claro , boa sorte , vi que você já conseguiu um top 10! rsrs!!!
;P
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.