Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Fernanda268

Femer
shteti : Brazil - Brasil
Rregistrimi 12 Nentor 2008 20:27
Vizita e fundit 13 Shtator 2010 18:33


Statistika personale
1  2  3  4  tjetra  
frena dore Pépère
  394.14 piket. tingelloi : 101       PERSERITJE        

1558 152.77 394.14 366.26 1 Shtator 2010 23:52
parkim paralel
  178.9 piket. tingelloi : 5       PERSERITJE        

1275 -20.81 178.9 163.05 13 Shtator 2010 18:37
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  148.81 piket. tingelloi : 5       PERSERITJE        

494 74.26 148.81 141.85 13 Shtator 2010 18:46
Pépère on the rocks
  192.22 piket. tingelloi : 308       PERSERITJE        

270 124.6 192.22 179.31 13 Shtator 2010 18:49
12 Seconds   1599 piket. tingelloi : 27

265 -5869 1599 83 25 Gusht 2010 22:30
Loja e elefantit
  275.85 piket. tingelloi : 339       PERSERITJE        
167 11.75 275.85 164.4 20 Gusht 2010 23:56

  310

Loja e elefantit
  198.32 piket. tingelloi : 779       PERSERITJE        
167 42.3 198.32 181.11 20 Gusht 2010 23:56
Kapiten Pépère
  223.05 piket. tingelloi : 101       PERSERITJE        

100 103.78 223.05 199.07 1 Shtator 2010 23:48


azhornimi i fundit : 30 Shtator 2022 17:35

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.