Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Critical Mass

Loje e krijuar nga clockworkmonster
Adrese interrneti (http://...)


ASWD/arrows to move. Avoid walls and enemies, pick up rad symbols to build up your critical mass and blow your enemies!

More mass = More size = More Blast!

Take advantage of game mechanics to score more points.

English/Spanish languages.

[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]

Loje e krijuar nga clockworkmonster
Perkthyer nga clockworkmonster


Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonJump Gear 2Cold FusionLove Overdose
Crazy MammothsJump Gear - RandomReboundsPumpkin SupplyRolling Turtle
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashInside out pinball - QejfBlock - Lojra te vjetraNucleus - Sforcim
Dick Quick's Island Adventure - AventureLearn to fly - QejfThat Gravity Game - StrategjiHot rocks - Asteroïds - Lojra te vjetraONONMIN - Strategji
Bilboquet gameMiners4KCapsulesRingmaniaSave the earth
Babboon & friendsRingmania 2One On OneSoccer challengeBLockoban
Luaj
31 votat
Totale
Krijimtari
Grafika
Tingull
Shikuar 611004 koha
[]Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Gaia1956 ( 21 Dhjetor 2021 13:32) : doorbell 3 with chime

  Profili     Mesazh Gaia1956 ( 21 Dhjetor 2021 13:32) : ucas apply

  Profili     Mesazh Gaia1956 ( 21 Dhjetor 2021 13:32) : carpet wholesalers

  Profili     Mesazh Gaia1956 ( 21 Dhjetor 2021 13:32) : Will Dylan

  Profili     Mesazh Clarie ( 18 Shkurt 2022 12:37) : Thanks for this great game. Keep it up. electrician-bakersfield.com
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.

Me i miri muajit TASOS131313 2147483647 piket.
Me i miri i dites TASOS131313 2147483647 piket.