Lego Alpha Team - loja
Drejtoria Lojrat
FinlandishtTurkishtHollandezePolakeSpanishtPortugezePortugezeFrengjishtAnglishtItalishtÇekeGjermanishtLego Alpha Team

12 Korrik 2005 08:19
     Explore the map and complete several missions with your lego tiny car. The moves of the car are awesome. Some tips : use the bridge as a ramp, turn to alpha mode (SHIFT) to destroy the ice blocks.Shqip
Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashLong jump - SforcimGateway Gun Run - Sport me motoraTrojan - Strategji
Herder - QejfTilt 2 - SforcimRoly Poly - Qejfno circles no - StrategjiShort circuit - Sforcim
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.