Kodama - loja
Drejtoria Lojrat
PolakeFinlandishtDanezeKatalonjeHebraishtPortugezePortugezeHollandezeItalishtGjermanishtFrengjishtÇekeAnglishtKodama

13 Tetor 2006 19:43
     Kodama, is an excellent little puzzle game from Japan. This is a 20 level game starting with 3 lives. With the mouse you grab the game piece and "toss" it into the "chute". The game piece must land in the red (100 points) or green (500 points) slots but not the black or you lose a life. Simple, addictive gameplay based on physics.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jennalynn6Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashATV Challenge - Sport me motoraInternational Kungfu Warior - QejfAlcohol And Ammo - Qejf
The Polyphonic Spree : Quest for the rest - AventureCentrifuge - StrategjiToxic - AksionKick Flip - SporteWar of the Worlds Survival game - Lojra me shume lojtare
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh JK ( 13 Tetor 2006 13:54) : C'est duuuur
  Profili     Mesazh JK ( 14 Tetor 2006 13:48) : Ouais j'ai réussi jusqu'au stage 18 !!
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.