You Have To Burn The Rope - loja
Drejtoria Lojrat
GjermanishtFinlandishtÇekeAnglishtFrengjishtPortugezePortugezeRomanishtYou Have To Burn The Rope

2 Korrik 2008 08:44
     Well this looks like a classic plateformer, but this is not. You'll find out very quickly...
Developers comments (in english) hereShqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashFunky Truck 4WD - Sport me motoraThat Gravity Game - StrategjiOrangutwang - Qejf
RC Stunt Machine Showdown! - Sport me motoraShift 4 - StrategjiBloxorz - StrategjiCentipede - Lojra te vjetraGeoWars - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh cacalulu ( 2 Korrik 2008 20:38) : 5secondes de jeu...intéressant...
  Profili     Mesazh onirik ( 4 Korrik 2008 11:17) : what a silly game:S(is it a game?)
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.