Snailiad - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtSpanishtPortugezePortugezeFrengjishtSnailiad

16 Janar 2012 08:26
     Metroid style, 8-bit-inspired game (NES color palette). Game design, development and music by Auriplane. Collect new abilities and weapons, discover secret passages, and save the snails!Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashUniroyal fun cup - Sport me motoraJump Gear 2 - Sport me motoraDots and Diamond - Aventure
Tobby - Toshiba game 5 - AksionFantastic contraption - StrategjiBlocks with letters on 3 - StrategjiRobokill - AksionTank ball - Lojra me shume lojtare
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.