FreeCiv ( Civilization clone in HTML5 ) - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtTurkishtFreeCiv ( Civilization clone in HTML5 )

15 Maj 2013 12:23
     Play Civilization right in your browser, compatible with iOS and Android mobiles!Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashCosmic Crush - AksionConFusebox - StrategjiHoshi saga 3 - Qejf
Pelpet ver.0.1 d - SforcimChill out 3 - AksionDocking - Sport me motoraStarshine 2 - StrategjiRace for the chair - Qejf
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh syt55 ( 27 Korrik 2014 12:35) : oynanış olarak geliştirilmesi lazım
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.