RC Stunt Machine Showdown! - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtFinlandishtTurkishtFrengjishtSllovakeSuedishtPolakeNorvegjishtGjermanishtPortugezePortugezeAnglishtHebraishtÇekeRC Stunt Machine Showdown!

21 Gusht 2004 08:05
     Keyboard Controls. Arrow keys control the vehicle,
the numbers 1, 2 and 3 change the camera angle. Spacebar changes the vehicle. P pauses the game. Collect as many batteries as you can before the time runs out. Instructions in English.Shqip


Perkthyer nga MindrakerLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashTop Gear Ford Fiesta Racing Game - Sport me motoraHOST - Lojra me shume lojtareDR3I Andkon Arcade - Sforcim
Chronon v0 - Aventure Spikey's Bounce Around - Aksion10 gnomes - QejfKill the popups - QejfDriver's Ed (driving licence) - Sport me motora
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.