Pendulumeca - loja
Drejtoria Lojrat
SpanishtTurkishtPortugezePortugezeHollandezePolakeFrengjishtItalishtNorvegjishtGjermanishtKatalonjeAnglishtFinlandishtÇekePendulumeca

25 Korrik 2006 07:17
     Another addictive game from Japan using an original concept. To travel as far as possible, you use your mouse, to "throw" your string onto the ceiling, somewhat like Spiderman.If you like this game you may also want to try New Rolling Omusubi.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jennalynn6Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashCatch Thirty three - SforcimGravity master - StrategjiAlien Hominid - Aksion
Orange - SforcimSort it out - StrategjiUrlaDex (ex AlexaDex) - StrategjiConquer Antartica - AksionCheese Dreams - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh JK ( 25 Korrik 2006 14:45) : J'adore !!
  Profili     Mesazh Teo le grand ( 27 Korrik 2006 16:47) : ouai il est pas mal du tout
  Profili     Mesazh mar1e ( 31 Korrik 2006 09:16) : 2000 m J'adore !!
  Profili     Mesazh game54 ( 4 Prill 2007 16:36) : 16 000 sur une autre version
  Profili     Mesazh To1ne ( 9 Korrik 2007 08:31) : Just great!!!
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.