G-switch - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtG-switch

8 Mars 2010 10:26
     Another great one button game (do you remember Canabalt?), this time you switch the gravity with the 'X' key.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashMinigolf - Lojra me shume lojtareIQ marathon - cow game - StrategjiPaper Toss - Qejf
Road blocks - StrategjiThe best old nintendo games - Lojra te vjetraStickman Sam 3 - AksionIce Age: Scrat Jump - QejfPest Attack - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.