Reprisal (Populous remake) - loja
Drejtoria Lojrat
FrengjishtAnglishtPortugezePortugezeReprisal (Populous remake)

28 Maj 2012 18:42
     Reprisal is a Populous remake free-to-play in Flash. You take control of a tribe, guiding them, building land and making them grow in number.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashPressure shot (golf game) - SporteStinkoman 20X6 - Stinkogame - Lojra te vjetraFreeCiv ( Civilization clone in HTML5 ) - Lojra te vjetra
Disorientation - QejfRënia - SforcimGara me pengesa - SforcimOuverture Facile (Easy opening) - AventureBioGems - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.