Thing thing 2 - loja
Drejtoria Lojrat
FinlandishtTurkishtItalishtSpanishtPolakePortugezePortugezeGjermanishtFrengjishtAnglishtÇekeThing thing 2

21 Nentor 2005 09:20
     Thing thing 2 is a shott them up game where you can play in survival mode (kill until you die) or in story mode (6 levels and final boss). Move with the arraow key, and use the mouse to aim and shoot the ennemies.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashBubble Struggle 2: Rebubbled - Lojra te vjetraMoss - AksionPrinici i Persisë - Lojra te vjetra
Damn birds - QejfLaunchball - StrategjiMother land - AventureThe flowering nose - AventureSuper Mario Flash 2 - Lojra te vjetra
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh saya ( 6 Janar 2006 17:43) : Good game.
  Profili     Mesazh neox ( 29 Janar 2006 08:53) : putin de jeu il pete grave lol

  Profili     Mesazh Oromis ( 26 Shkurt 2006 07:26) : VERY good game.
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.