F/A-18 Hornet - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtFinlandishtNorvegjishtGjermanishtTurkishtPolakePortugezePortugezeAnglishtFrengjishtHebraishtÇekeF/A-18 Hornet

28 Korrik 2004 02:38
     You are an F/A-18 pilot, use the mouse and keyboard (control to toggle lock/machine gun mode and space bar to release countermeasures). 5 training missions before getting to more serious stuff. Cool game.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga MindrakerLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashPanda's big(ger) adventures - AventureCommander keen - Lojra te vjetraBubble spinner - Strategji
Nawnco - StrategjiJohnny Rocketfingers - AventurePio Pio Play - AksionAlien Hominid - AksionMbrojtja Ajrore 3,lufta ajrore e fundit - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.