Galagon 2004 - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtPolakeSpanishtGjermanishtPortugezePortugezeHollandezeFrengjishtNorvegjishtTurkishtAnglishtFinlandishtÇekeGalagon 2004

5 Korrik 2005 08:24
     Galagon 2004 is a clone of Atari’s classic Galaga and Galaxian. The gameplay is simple : destroy the waves of Galagon ships that are invading the Earth. Excellent graphics, faithful recreation of arcade original.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashCastle Battles - QejfAtome - StrategjiKodama - Strategji
Guimp pong - mini pong game - QejfRoboclaw - StrategjiPolarium Backflip - StrategjiRaiden 2 part A - Lojra te vjetraIdea Volleyball - Sporte
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh domel05 ( 23 Qershor 2008 11:11) : not found
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.