JetPac - loja
Drejtoria Lojrat
HungarishtItalishtPolakeKroateFrengjishtPortugezePortugezeFinlandishtGjermanishtTurkishtAnglishtSpanishtÇekeJetPac

28 Nentor 2005 09:24
     This is a flash version of the Spectrum classic JetPac game. So simple and so funny. You play as an astronaut, move with the arrow keys and shoot with the A key. Just collect the pieces of rocket and build a ship to escape from the planet.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashJamal And The Wasp Bunker - AksionRagdoll Cannon 2 - QejfMoonlights - Strategji
Up Beat - QejfBalance - SforcimCats - SforcimBlue and Red game - SforcimSnailiad - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.