The Love Letter - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtPortugezePortugezeThe Love Letter

27 Shkurt 2012 11:35
     Fun little game. You're in college and you've received a love letter in your locker. You must be ALONE to read it but you've so many friends around! Try to escape them, and click the mouse button to read the letter.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashIsland cruising - SportePanda Tactical Sniper 2 - QejfPatapon 2 (for flash) - Qejf
Dodge - SforcimCopter - Sport me motoraGold Leaf - AksionSouthPark Pinball  - Lojra te vjetraPanda adventure - Aventure
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.