Stickman Odo (1 and 2) - loja
Drejtoria Lojrat
TurkishtNorvegjishtGjermanishtPolakeFrengjishtPortugezePortugezeItalishtAnglishtFinlandishtSpanishtÇekeStickman Odo (1 and 2)

9 Maj 2006 07:46
     This point'n'click game from Korea offers simple but efficient gameplay and design. Click right places at the right moment and avoid the wrong choices that make you die. If you like Stickman Odo, try Stickman Odo 2.
Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashThe haunted ruins - AventureJeshtetokesori ne dhome - AventureBotet e vogla - Aventure
The grid game - QejfPlanetary Orbital Defense - AksionRigby - QejfBubble splash - Lojra te vjetraPipe Mania - Sforcim
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Oris.Marii ( 17 Maj 2006 10:32) : Has anyone found the 'extra stage' in Odo 2 yet?
  Profili     Mesazh princessia ( 25 Qershor 2006 07:08) : un pur moment de bonheur
  Profili     Mesazh uranus69007 ( 2 Korrik 2006 19:33) : court mais bien!
  Profili     Mesazh JK ( 20 Korrik 2006 15:00) : Y'a un passage que je bloque, c'est le level 4 je crois ^^
  Profili     Mesazh lapin ( 21 Korrik 2006 18:10) : hiper facilemais trop cour
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.