Akai Ryu / Red Dragon - loja
Drejtoria Lojrat
HollandezeÇekeTurkishtPortugezePortugezeFinlandishtFrengjishtPolakeItalishtGjermanishtAnglishtAkai Ryu / Red Dragon

1 Shtator 2006 08:12
     Akai Ryu is an original and addictive little shooter created by Jason Reinsvold. The red dragon will always follow the mouse cursor and stay alive as long as possible while shooting down various enemies. Use the keys [1]..[6] to change weapons. Press the space bar to activate spike bombs after shooting them. Every ennmy has its own strategy, strong and weak points as for the red dragon : its red back is resistant to fireballs.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashDoom - Lojra te vjetraThe mini jump game - QejfBloons, More bloons etc... - Strategji
BioGems - StrategjiPowder game - QejfDisinfect the Core - StrategjiQWOP - QejfAcrobats - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Furuko ( 3 Shtator 2006 17:25) : ben bu oyunu çoksevdim ya
  Profili     Mesazh U-zine ( 3 Shtator 2006 20:44) : Sympa comme tout !
  Profili     Mesazh netoclan ( 3 Shtator 2006 23:05) : w e ai fala portugues
  Profili     Mesazh uranus69007 ( 5 Shtator 2006 22:18) : il est bien foutu!
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.