Jump Gear 2 - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtPolakeFinlandishtÇekePortugezePortugezeJump Gear 2

3 Nentor 2008 03:59
     As I had promised 2 years ago, just after the release of Jump Gear, here is the sequel, with a level editor to create your own tracks. Already 27 official tracks and new tracks are added everyday!Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashShift - StrategjiThe treb challenge - StrategjiTransylmania - Aksion
Ski jump - SporteAggressive Attack - AksionWaterslide Slalom - QejfDofus - Lojra me shume lojtareScared - Lojra te vjetra
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh pépère lui-méme ( 15 Nentor 2008 16:11) : ce jeu est trop dur est en plus il est meme pas sur ce site

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.