Albanese - loja
Drejtoria Lojrat
ÇekeRusishtHungarishtSpanishtSllovakeKroateHollandezeGrekeHebraishtTurkishtSuedisht
Shqip
SpanishtNorvegjishtItalishtAnglishtPolakeGjermanishtFrengjishtPortugezePortugezeFinlandishtAlbanese

1 Mars 2006 07:43
     Je i mbyllur në një bunker dhe duhet të azhurnosh armët tuaja dhe të qëllosh çdo gjë ose çdo person që të afrohet. Është një lojë e thjeshtë dhe efikase e cila të kujton lojërat e serisë "Shpëto bazën hënore".

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga illyricusLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashRotobo - StrategjiCaptain Dan vs Zombie Plan - StrategjiBubble splash - Lojra te vjetra
Megapixel - AksionGunslinger - QejfOuverture Facile (Easy opening) - AventurePyroBlossom - SforcimDirt Bike 2 - Sport me motora
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Maxwell ( 6 Mars 2006 12:48) : Un ptit jeu ben défoulant pendant 10 min. Il n'y a plus aucun interet une fois qu'on a acheté le "final blast". C'est cher mais si on garde le doigt appuyé sur le tir et quon fait des cercles, quasiment aucune chance de se faire toucher. A essayer rien que pour voir ça
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.