Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

pépère lui-méme

Mashkull
shteti : France
Rregistrimi 28 Tetor 2008 11:46
Vizita e fundit 4 Prill 2009 00:42


Statistika personale
1  2  3  4  5  6  tjetra  
parkim paralel
  152.68 piket. tingelloi : 2845       PERSERITJE        

62 -36.73 152.68 85.07 15 Dhjetor 2008 20:06
Kapiten Pépère
  209.8 piket. tingelloi : 940       PERSERITJE        

50 72.36 209.8 186.96 16 Dhjetor 2008 16:30
Rebounds   Pa renditje

45 0 83 24 15 Nentor 2008 20:57
Cirplosion   2500 piket. tingelloi : 64

40 190 2500 1115 22 Nentor 2008 22:39
Pépère on the rocks
  180.74 piket. tingelloi : 1780       PERSERITJE        

33 -116.72 180.74 154.68 24 Dhjetor 2008 15:22
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  118.1 piket. tingelloi : 956       PERSERITJE        

33 9.41 118.1 70.13 16 Dhjetor 2008 16:37
Veggie Fling   2100 piket. tingelloi : 28

27 100 2100 1404 23 Nentor 2008 19:06
Slippery Side Swipe   9695 piket. tingelloi : 5

27 80 9695 1850 23 Nentor 2008 19:31


azhornimi i fundit : 20 Maj 2020 13:36

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh jakk ( 2 Nentor 2008 20:07) : C'est vraiment toi pépère, le grand, le vrai ?
Tu étais qui avant ? par curiosité...
  Profili     Mesazh pépère lui-méme ( 13 Nentor 2008 02:24) : pour la prémiére question,tu verra par toi meme mais je comprends pas vraiment la deuxiéme question
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.