Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

jakk

Mashkull
shteti : France
Rregistrimi 22 Korrik 2004 12:52
Vizita e fundit 22 Janar 2011 18:25


Statistika personale
1  2  3  4  5  6  7  8  9  tjetra  
frena dore Pépère
  Pa renditje

85 -35.11 225.3 158.67 26 Gusht 2008 14:04
Irritating game   17919 piket. tingelloi : 42

84 160 17919 3136 11 Prill 2009 23:09
parkim paralel
  Pa renditje

57 -30.14 117.98 55.12 2 Tetor 2008 22:00
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  83.81 piket. tingelloi : 2216       PERSERITJE        

50 -63.95 83.81 28.23 26 Korrik 2009 23:40
Sweet side scrolling squid swimmer   7236 piket. tingelloi : 81

41 37 7236 1806 26 Korrik 2009 18:07
Pépère on the rocks
  Pa renditje

40 73.98 168.6 147.24 1 Nentor 2008 17:23
Vomiting snake   16 piket. tingelloi : 109

28 0 16 7 2 Tetor 2008 22:06
Bat Vs Ball 1.0   Pa renditje

25 310 3146 718 25 Gusht 2009 00:54


azhornimi i fundit : 7 Gusht 2022 06:21

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh X-man ( 28 Mars 2006 14:37) : I play them very much, i like these simple games and practice a lot!!!
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.