Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Sweet side scrolling squid swimmer

Loje e krijuar nga gws34
Adrese interrneti (http://...)


Use the left mouse button to swim up. Avoid the rectangles and collect the swarms of krill for extra points!

[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]

Loje e krijuar nga gws34
Perkthyer nga gws34


Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonJump Gear 2Cold FusionLove Overdose
Crazy MammothsJump Gear - RandomReboundsPumpkin SupplyRolling Turtle
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashSpace maze - SforcimCounting the stars game - SforcimPlay with fire 2 - Lojra te vjetra
Z.Figgles - SforcimCurveball - Lojra te vjetraThow me - QejfEpic war 2 - AventureZwoK! - Lojra me shume lojtare
Bilboquet gameMiners4KRingmaniaSave the earthCapsules
BLockobanOne On OneRingmania 2Babboon & friendsSoccer challenge
Luaj
23 votat
Totale
Krijimtari
Grafika
Tingull
Shikuar 108453 koha
[]Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh mustique ( 28 Maj 2007 14:23) : Anyone want to challenge me ? X_man ? Karelin ?
  Profili     Mesazh mejdon59 ( 1 Qershor 2007 14:06) : comment on fait pour enregisstré son score
  Profili     Mesazh mustang ( 11 Qershor 2007 15:22) : Qui c'est la meilleur, c'est moi !!
Mon frère mustique était 1er et maintenant c'est moi
  Profili     Mesazh pmarchi ( 21 Qershor 2007 19:31) : que bosta,esses jogos em flash até que é legal,mas no meio do do jogo,essas merda fica se mexendo sozinho...
  Profili     Mesazh XOXholth ( 22 Qershor 2016 13:31) : fun
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.

Me i miri muajit adavr10 234 piket.
Me i miri i dites adavr10 234 piket.