Pasture panic - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtHebraishtFinlandishtHollandezeFrengjishtGjermanishtItalishtKatalonjeÇekePasture panic

6 Gusht 2007 18:27
     A short time waster. You control a sheep with the arrow keys and must try to avoid the funny (and hungry) dogs as long as possible. More info about the developement of this game here (in english).Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashMbret i kodrines - AksionNew Rolling Omusubi - StrategjiTrampoline - Sporte
Brain hotel - AventureSlingstar - StrategjiSummer games - SporteLidhjet - StrategjiZyrx - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh artorius3 ( 7 Gusht 2007 17:44) : 40355 qui dit mieux ??
  Profili     Mesazh artorius3 ( 8 Gusht 2007 16:28) : 42568
  Profili     Mesazh artorius3 ( 8 Gusht 2007 19:15) : 43944
  Profili     Mesazh artorius3 ( 10 Gusht 2007 16:37) : 86362 héhéhéhé
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.