Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Tunnel Rush

Loje e krijuar nga Syruplord
Adrese interrneti (http://...)


A game I made for a contest on ArmorGames.com

Use your mouse to guide the dragon down the tunnel by avoiding the walls. How long can you survive?

HIGH SCORE MODE!

[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]

Loje e krijuar nga Syruplord
Perkthyer nga Syruplord


Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashFishy - AksionWreckanoïd - Lojra te vjetraHapland 3 - Aventure
Fight man ( xiaoxiao 9 ) - AksionThe treb challenge - StrategjiYaris Multiplayer - Lojra me shume lojtareDocking - Sport me motoraTurbo Spirit XT - Sport me motora
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Luaj
30 votat
Totale
Krijimtari
Grafika
Tingull
Shikuar 155698 koha
[]Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh R3bel ( 19 Janar 2007 15:22) : It could be cool in 3D
  Profili     Mesazh erdem1996 ( 30 Janar 2007 14:53) : 41703
  Profili     Mesazh gulseren ( 28 Maj 2007 15:20) : neden sende bu kadar güzel oyunlar var
  Profili     Mesazh joasn ( 5 Korrik 2007 16:50) : what a crapy game
  Profili     Mesazh aditya ( 8 Korrik 2013 09:50) : yo!! month's best
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.

Me i miri muajit buguga 729 piket.
Me i miri i dites buguga 729 piket.