Knife throw - loja
Drejtoria Lojrat
RomanishtHollandezeSpanishtFinlandishtTurkishtHebraishtJaponezeFrengjishtPolakeItalishtGjermanishtAnglishtPortugezePortugezeÇekeKnife throw

22 Dhjetor 2005 09:12
     Your lovely assistant, Knancy Knife, is tied to a rotating wheel, which also has 4 target spots placed in strategic areas about her. Your objective here is to hit these targets and not Knancy.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashCats - SforcimVector wars - AksionOperation Tiger game - Aksion
Galactic Gravity Golf - SportePac Man - Lojra te vjetraUFO Joe - Sport me motoraRjedha - QejfGrow - Aventure
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.