Drejtoria Lojrat

Perkthimi i adreses se internetit - Toytown Tower Defense


Perkthimi i adreses se internetit - Lojra ne linje (Drejtoria)FrengjishtAnglishtPortugezePortugezeRusishtSpanishtKineze e thjeshtuarJaponezeGjermanishtPolakeHungarisht
HollandezeRomanishtTurkishtSuedishtItalishtFinlandishtHebraishtNorvegjishtSllovakeKroate
ArabishtGrekeKoreaneÇekeDanezeEsperantoSlloveneKatalonjeShqipEstonisht
Icelandic

Toytown Tower Defense


This game is very creative in defend-your-tower games. The game has a three heroes to choose from. With that hero you must defend the castle from all sorts of enemies like penguings. There's also towers wich shoots the cannonballs, fireballs ect. and all of them needs power. So you have to take care of the power supply. Theres another twist: You can change the "Aura" of the tower and hero. One tower gives money other damage. Theres many auras and thingies, so it's best for you to just try it out! Good luck! (And look for gifts! They give some powers too...)

[JP's comment] You can read commetns from the developer [url=https://board.flashkit.com/board/showthread.php?t=744764]here[/url].e-mail


emri, pseudonimi, adrese interrneti (30 letters max), ky texst do te lidhet tek falenderimet.


Fut kodin njesoj si e sheh

Shpenzoni një minutë nga koha juaj e vlefshme për të përkthyer në gjuhën tuaj këtë listë fjalësh apo fjalishë. Grupi " Pépère " nuk ka mundësi të paguajë profesionistë. Nëse dëshironi që kjo adresë Interneti të jetë e lehtë për t'u përdorur nga bashkëkombësit tuaj dhe që ju të mos keni nevojë ta përktheni të gjithë listën, lërini bosh fjalët që nuk dini ose nuk doni t'i përktheni. Përkthimet do të vlerësohen shpejt dhe më pas do të paraqiten në faqen e Internetit.

Ju faleminderit shumë për ndihmën Tuaj!
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga ebru,ebrubest