Drejtoria Lojrat

Perkthimi i adreses se internetit - Four Second Frenzy


Perkthimi i adreses se internetit - Lojra ne linje (Drejtoria)FrengjishtAnglishtPortugezePortugezeRusishtSpanishtKineze e thjeshtuarJaponezeGjermanishtPolakeHungarisht
HollandezeRomanishtTurkishtSuedishtItalishtFinlandishtHebraishtNorvegjishtSllovakeKroate
ArabishtGrekeKoreaneÇekeDanezeEsperantoSlloveneKatalonjeShqipEstonisht
Icelandic

Four Second Frenzy


This is a fast paced game from over 26 famous artists and programmers (jmtb02, Claxor...). There are over 50 levels and each one has to be beaten under the four seconds.
There are three modes: Normal, Endurance, Sudden Death. Normal mode: Just play and don't die. 20 levels and 7 lives makes the mode pretty easy.
Endurance: 10 lives but all 50 levels. Hard, but can be beaten. Sudden Death: 50 levels, one life. Almost impossible!
This game is a sequal to [url=https://www.freeworldgroup.com/games4/gameindex/foursecondfury.htm]Four Second Fury[/url] by jmtb02.e-mail


emri, pseudonimi, adrese interrneti (30 letters max), ky texst do te lidhet tek falenderimet.


Fut kodin njesoj si e sheh

Shpenzoni një minutë nga koha juaj e vlefshme për të përkthyer në gjuhën tuaj këtë listë fjalësh apo fjalishë. Grupi " Pépère " nuk ka mundësi të paguajë profesionistë. Nëse dëshironi që kjo adresë Interneti të jetë e lehtë për t'u përdorur nga bashkëkombësit tuaj dhe që ju të mos keni nevojë ta përktheni të gjithë listën, lërini bosh fjalët që nuk dini ose nuk doni t'i përktheni. Përkthimet do të vlerësohen shpejt dhe më pas do të paraqiten në faqen e Internetit.

Ju faleminderit shumë për ndihmën Tuaj!
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga ebru,ebrubest