Drejtoria Lojrat

Perkthimi i adreses se internetit - Jump Gear - Random


Jump Gear - Random

Perkthimi i adreses se internetit - Lojra ne linje (2xFlash)FrengjishtAnglishtPortugezePortugezeRusishtSpanishtKineze e thjeshtuarJaponezeGjermanishtPolakeHungarisht
HollandezeRomanishtTurkishtSuedishtItalishtFinlandishtHebraishtNorvegjishtSllovakeKroate
ArabishtGrekeKoreaneÇekeDanezeEsperantoSlloveneKatalonjeShqipEstonisht
Icelandic

Jump Gear - Random


Jump Gear is a game inspired by the classic [dirid=460]BMX series[/dirid] and it also borrows some aspects of the famous [dirid=461]Nanaca crash game[/dirid]. It was developed with Flash 8 and you need Flash 8 player to play it.
The originality of Jump Gear comes from the hero's ability to jump ([b]spacebar[/b]). If you wish to enter the highscore one day, you need to control perfectly your leaps over the hills ([b]left & right arrows[/b]). As usual, to avoid cheats, only members can register their score.
[b]Up and down arrows[/b] to accelerate and reverse.

You run against the time and must earn as many points as possible, by performing tricks, collecting stars and reaching as many checkpoints as possible.

Thanks to all people listed in the [b]credits screen[/b] for their contributions to this game.

Check the Pepere home page from time to time as [b]a sequel to this game, based on hand made levels, is already well advanced[/b].e-mail


emri, pseudonimi, adrese interrneti (30 letters max), ky texst do te lidhet tek falenderimet.


Fut kodin njesoj si e sheh

Shpenzoni një minutë nga koha juaj e vlefshme për të përkthyer në gjuhën tuaj këtë listë fjalësh apo fjalishë. Grupi " Pépère " nuk ka mundësi të paguajë profesionistë. Nëse dëshironi që kjo adresë Interneti të jetë e lehtë për t'u përdorur nga bashkëkombësit tuaj dhe që ju të mos keni nevojë ta përktheni të gjithë listën, lërini bosh fjalët që nuk dini ose nuk doni t'i përktheni. Përkthimet do të vlerësohen shpejt dhe më pas do të paraqiten në faqen e Internetit.

Ju faleminderit shumë për ndihmën Tuaj!
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga ebru,ebrubest