Adresar Hry
AnglickyFrancouzskyFinsky
Česky
PortugalskyPortugalskyItalskyPolskyNěmeckyTureckyNorskyHolandskyŠpanělskyHebrejskyDánskyRumunskySlovenskyMaďarskyŠvédskyKatalánskyChorvatskyŘeckyAlbánskyČínsky (zj.)RuskyEsperantemJaponskyPomozte nam prelozit vse do vaseho oblibeneho jazyka.ArabskyKorejskySlovinskyEstonianIcelandic


Dobrodružství


Dobrodružství - 116 Hry
Zpet  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Dalsi  
Chiko:Náhodný cizinec
Od doby, kdy servis Game Onpřebral iniciativu, Australie zásobuje nás v velice kvalitní hry (některé z ních zůstaly zrecenzovany na Pepere,dirid=171]Chasm[/dirid], Dots and Diamond i Tork). Chiko je další nádhernou dobrodružnou hrou s Australie. Pomoz Chiko vrátit se na Zem ve 3 dílech. Stáhování hry může trošku trvát, avšak množství úkolů, předmětů a miniher určitě Vám to vynahradí.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(0) - Podrobit se od jp / Přeložil tłumaczenie
Submachine 2, Maják
Submachine 2 je nová point-and-click adventura vyrobená Mateuszem Skutnikem z Polska. Oproti Submachine verze 1, která měla 20 místností, tato jich má celkem 98 a hádanky těžce přitvrdily. Grafika a atmosférické zvuky byly pečlivě navrženy. Celkově velmi příjemný herní zážitek.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(7) - Podrobit se od jp / Přeložil Lucky
Chronon v0
Chronon je úplne nová point-and-click hra od Eyezmaze.com. Účelem hry je osvobodit malého žlutého trpaslíka. Toho docílíte tím, že ve správnou denní dobu budete dělat ty správné činnosti se správnými předměty. Pán domu se vrátí v 7 večer. Obtížnost hry se s časem zvyšuje...
Další hry od Eyemaze: Vanilla a Grow cube.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(8) - Podrobit se od jp / Přeložil burfy
Fancy pants adventure
The Fancy Pants Adventure je online dobrodružná plošinovka od Brada Borna. Hrajete s dobře animovanou postavou s plynulým ovládáním a skvělou fyzikou (můžete provádět i akrobatické kousky), která připomíná výbornou hru N Game. Cílem hry je prozkoumat levely a posbírat kořist. Pohybujete se šipkami vpravo a vlevo, šipkou nahoru otvíráte dveře a S skáčete.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(1) - Podrobit se od jp / Přeložil burfy
Hapland 3
Point and click hry vymyslel Robin Allen, tvůrce série Hapland. Tady máme třetí epizodu, velmi podobnou hrám Hapland 1 a Hapland 2, přesto stále tak zábavnou a možná a něco těžší.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(0) - Podrobit se od jp / Přeložil burfy
Nikdy více 2
Duch této skvělé hry je blízko point-n-click her i přesto, že ovládáš malého hrdinu pomocí šipek na klávesnici. Musíš dosáhnout starou zlatou minu na vrcholku hory. Tato hra byla vyvinuta Adam Westerman a je založena na skákání. V každé scéně musíš skákat na různé pevné nebo pohybující se plošiny, abys ses dostal do dalšího levelu. Jestli chceš tuto hru vyzkoušet, jdi na Nevermore 1. Tipy: Některé polšiny jsou schované v pozadí. Zmáčkni dlouze mezerních, abys skákal dál.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(0) - Podrobit se od jp / Přeložil Tiffany
Cityscape
Cityscape je hra na stejném základu jako Grow, ale tentokrát stavíte město. Pokud se vám líbí Grow nebo SimCity, nejspíš se vám bude líbit i tahle hra.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(2) - Podrobit se od jp / Přeložil burfy
Stickman Odo (1 and 2)
Tato point'n'click hra z Korey nabízí jednoduchý, ale účinný styl hry a design. Klikejte na správná místa ve správnou chvíli a při výběru se rozhodujte správně, abyste nezemřeli. Pokud se vám Stickman Odo líbí, zkuste taky Stickman Odo 2.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(11) - Podrobit se od jp / Přeložil burfy
Průmysl 2
Tato hra, kterou vytvořil James "Dangerskew" Trofe, následuje systém point-and-click, zpopularizovaný sérií her Hapland od Roba Allena. Zahrát si zatím můžete jen dva levely z celkem 8 nebo 9.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(3) - Podrobit se od jp / Přeložil burfy
ToWeR
Point-and-click hra, která vyžaduje trochu tvořivosti a logiky. I přes chybějící hudbu jsou zvukové efekty a grafika dobré. Pro spuštění hry klikněte na "PLAY THIS GAME!".
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(4) - Podrobit se od jp / Přeložil burfy
Zpet  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Dalsi  
Hrát novou hru v této kategorii