Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Gry społeczności


Gry społeczności - 56 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  Następne  
Phosphor Beta 1
Multiplayer'owa Shockwave 3D strzelaninka w pierwszej osobie (FPS), stworzona przez Nick'a Kang'a z Rasterwerks. "Phosphor Beta 1" zawiera w sobie funkcję deathmatch'a i to wszystko działa na twojej przeglądarce internetowej.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(8) - Wprowadzone przez jp /
Dofus
DOFUS jest dobrze rozwijającą i zapowiadającą się grą MMORPG (około 600,000 zarejestrowanych użytkowników). Gra została stworzona przez ekipę z północnej Francji i była oryginalnie wydana w języku francuskim. Pomimo innych gier przedstawionych w tymże dziale, ta gra nie może być uruchomiona w twojej przeglądarce, jednakże jest warta tego by ją zainstalować na twoim komputerze. Musisz się zarejestrować oraz ściągnąć grę (około 50MB) na twój komputer (kompatybilna z Windows'em, MacOs'em i Linux'em) zanim zaczniesz grać. Możesz grać za darmo, jednakże by mieć dostęp do wszystkich funkcji gry, musisz zapłacić około 5€ na miesiąc, nie jest to wygórowana cena zważywszy na tak wspaniałą grę. Struktura rozwoju tej internetowej gry wideo, regularne wzbogacanie się i modyfikowanie są jednymi z powodów dlaczego ta gra osiągnęła sukces.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(6) - Wprowadzone przez jp /
Bardzo Multiplayerowy Pong
To jest bardziej "dzieło sztuki" niż prawdziwa gra. Bardzo Multiplayerowy Pong jest dokładnie tym, o czym mówi tytuł tej gry. Zostajesz przydzielony losowo do zespołu i otrzymujesz półprzeźroczyste koło, które reprezentuje twój wpływ podczas gry. Poruszając myszką w górę i w dół, poruszasz swoje koło. Zawsze ustawiaj swoje koło poziomo ze wskaźnikiem myszy. Nudne, ale fascynujące.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(6) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Stick Arena
XGen studios wydało niesamowitą grę w trybie real time. Używaj strzałek by kierować bohaterem i klikaj by strzelić. Gra wymaga flash playera w wersji 8.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(15) - Wprowadzone przez Tannon /
Hotel Habbo
Hotel Habbo (orginalny pomysł pomysł pochodzi z Finlandii) to 5-gwiazdkowy luksusowy hotel, w którym zaczniesz grać zacząwszy od stworzenia wirtualnego siebie (Habbo). Wtedy będziesz mógł spotkać i bawić się z innymi Habbo. Wspaniała grafika z rzutu izometrycznego i ogromna ilość ludzi, czynią tą grę wartą zagrania. Rejestracja jest darmowa, lecz niektóre czynności nie.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(20) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez s-snake
Legenda Zorro
Legenda Zorro jest grą turową, stworzoną jako reklama nadchodzącego filmu. Celem gry jest wyeliminowanie przeciwników. W każdej turze masz 40 sekund by wybrac sekwencję trzech czynności (atak, doładowanie, obrona, ruch). Instrukcje w języku angielskim.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez s-snake
Tactics Arena Online
TAO jest strategiczną grą turową. Dowodzisz armią na polu bitwy, a twoim celem jest pokonanie drużyny przeciwnika.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez s-snake
Martwe Miasto
Martwe Miasto to gra multiplayer, w której żywi i martwi walczą o kontrolę nad miastem znajdującym sie pod kwarantanną. Jest już 90 000 zarejestrowanych graczy.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez s-snake
WeBoggle
Tylko angielskie słowa, bardzo trudna dla osób nie znających języka.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez MAXiMOS
Walka swiatow -gra o ocalenie
Graj jako gosc lub zarejestruj sie, jesli wolisz. Gromadz prowiant, wode i zapasy medyczne w trakcie poszukiwan innych ocalalych (nie grajace postacie), ktorych trzeba uratowac i bezbiecznie poprowadzic. wspolpracuj z innymi graczami aby uratowac wiecej ocalalych i zebrac wiecej punktow.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp /
Cofnij  1  2  3  4  5  6  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii