Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Gry społeczności


Gry społeczności - 56 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  Następne  
Yaris Multiplayer
Toyota wydała wieloosobową grę wyścigową. Grasz niebieskim samochodem i musisz zebrać czarne piłeczki przed czerwonym samochodem i dotrzeć do wyjścia. Główne zainteresowanie w tej grze budzi aspekt gry wieloosobowej. Niefortunnie, kiedy gram niema tam żadnych graczy Spodziewam się, że ktoś teraz będzie.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(6) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Yhan
Wyścig w dolinie śmierci
To jest wyścig w grafice 3D, którą cechują samochodziki o wielkiej prędkości. Grafika 3D jest gładka i w ogóle bardzo dobra. Gracz w wyścigu (zwykłym lub na czas) może grać dopóki przeciwnicy nie ukończą trasy. W tej chwili ten opis nie był pisany na wielu graczy online. Pewnie zostanie to zmienione bardzo szybko bowiem gry wieloosobowe czasu rzeczywistego są niezwykłe i zabawne.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Yhan
Geosense
Geosense powala na grę przeciwko znawcom globalnej geografii, bez potrzeby wpisywania się (kliknij "Visit"). Zagraj przeciwko ludziom lub ćwicz samemu. Znajduj miasta na mapie świata aby zbierać punkty i pokonać swojego przeciwnika.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez ndrew
Atari Play
Atari żyje! Możesz znaleźć na tej stronie wiele bardzo interesujących gier w formacie flash, wymagane jest tylko darmowe członkowstwo. Słynne gry w trybie multiplayer : Monopoly, Scrabble, Yahtzee®, Boggle oraz Battleship. Internetowe adaptacje starych gier arkadowych napisanych w języku java : Lunar lander, Missile command , Super breakout i wiele innych.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(3) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez A. Niewiarowski www.ndrew.globtra.com
Asteroidy multiplayer
Mimo że nie ma żadnych asteroidów w tej grze, używa ona tego samego designu i sterowań co oryginalna gra. Walczysz w rzeczywistym czasie z innymi graczami takimi jak ty, niestety serwer jest często pełny.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(6) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez AIZEMESTER
ZwoK!
Gra ta została stworzona przez Playstation Europe, jest to oparta o przeglądarkę bardzo wciągająca turowa gra dla wielu graczy, podobna do klasycznych Wormsów, albo też do gry Tanks,
Zdobycie Antarktyki
czy też do gry Bowman. Jest to świetna robota gości z Bloc Media z Wielkiej Brytanii, którzy także zrobili dwie gry, które już tutaj recenzowaliśmy Pop pirates oraz Stackopolis. Szybka rejestracja przed grą i możemy wybrać drużynę. Postać przesuwamy za pomocą strzałek, a ustawiamy strzał za pomocą myszki.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(6) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez pecet
Bombowe wojny
W tej grze, oczywiście inspirowanej filmem Tron, musisz walczyć przeciwko swojemu oponentowi, używając do tego energetycznych bomb, i unikając strzałów przeciwnika. Na planszy znajduje się duża czarna dziura pomiędzy tobą a twoim przeciwnkiem, czasami pojawiają się także dodatkowe powerupy. Jeśli chcesz zebrać bonusa musisz po prostu rzucić w niego kulą. Jeśli natomiast chcesz grać w trybie wieloosobowym wystarczy ze podasz swój email (który nie jest weryfikowany). Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, a spacją wybierasz kierunek i moc oddawanego strzału.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez pecet
Travian
Travian to świat, w którym kierujesz rozwojem społecznym, ekonomicznym i militarnym swojej wioski i jednocześnie masz okazję zmierzyć się z graczami z całego świata. Gra jest darmowa, jednak można wykupić konto w które daje większe możliwości.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(3) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Mini Golf Multiplayer
Tytuł gry mówi sam za siebie. Wystarczy się zalogować (nie trzeba się rejestrować) i można próbować swoich sił przeciw graczom z całego świata na 18 dołkach.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Tylko Literki (Just Letters)
Przedstawiamy wam multiplayerową zabawkę stworzoną przez Stefana z flashcomguru.com. Do 50 graczy wkłada literki na tej samej planszy aby tworzyć słowa i komunikować się. Swoją drogą interesujący eksperyment.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - / Tłumaczone przez Wełnowiecki Rap na zawsze
Cofnij  1  2  3  4  5  6  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii