Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Rozrywka


Rozrywka - 181 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  Następne  
Kapslowacz
Musisz trafić w jak największą liczbę kapsli od butelek w ograniczonym przedziale czasowym (ale nie wolno strzelać bezpośrednio w butleki, tylko w kapsle). Uzależnia i bawi!
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(3) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Andrzej Niewiarowski
Poduszkowiec
Poduszkowiec jest ciekawą i uzależniającą grą stworzoną przez Martina (ze Szwecji) (zobacz również jego wcześniejsze gry. Musisz poprowadzić poduszokwca do kapsułek z lekami. Naciśnij myszką na specjalny punkt, którego możesz się złapać, a następnie ustaw kierunek poruszania się poduszkowca. Zwolnij przycisk myszki, aby odczepić linę. Złap jak najwięcej kapsułek z lekami zanim minie czas.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Jaskółki
Jaskółki to gra z typu eksperymenty i innowacje stworzona przez Martin (Szwecja) . Zasady są następujące " Staraj się jak najdłużej utrzymywać orzecha kokosowego w zaznaczonym kole; klikając i przeciągając od jaskółki tworzysz nowe liny, klikając w wolną jaskółkę sprawisz że lecą wyżej, klikając w orzecha sprawiasz, że staje się cieższy. Strata orzecha powoduje utratę połowy zdobytych punków" Powodzenia.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez anonim
Line Rider - BETA
Autor gry, który pochodzi ze Słowenii (pseudonim fsk) twierdzi, że "to nie gra, to zabawka". Rysujesz linię za pomocą ołówka (pole do rysowania można przesuwać, żeby stworzyć rozbudowane plansze) a potem klikasz play, aby zobaczyć jak pinwgin na sankach będzie zjeżdzał po wytyczonej przez Ciebie trasie. Dostarcza dobrej zabawy i uzależnia.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(6) - Wprowadzone przez opiokalos93 / Tłumaczone przez ndrew
Delfinia Olimpiada
Delfinia Olimpiada to prosta i uzależniająca gra autorstwa Alana Rawkinsa - http://www.rawkins.com/. Wykonuj sztuczki delfinem i zdobądź jak najwięcej punktów w ciągu dwóch minut. Walcz ponadto o największy plusk, najdłuższy i najwyższy skok. Steruj strzałkami na klawiaturze (lewo/prawo - obroty, góra - przyspieszenie, dół - turlanie się/odzyskiwanie energii)
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(5) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Gusto
Roly Poly
Roly Poly jest świetną grą akcji ;-) stworzoną przez zespół Nitrome, autorów wspaniałej gry Hot air. Kliknij i obracaj całym krajobrazem i zaprowadź śmiesznego jeża do celu, masz na to ograniczony czas. Kiedy dotrzesz do kolejnych etapów, nowe pułapki pojawią się na twojej drodze, np. kolce, bomby. Nitrome jeszcze raz wydali bardzo fajną i miłą grę.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp /
Pendulumeca
Jeszcze jedna zwariowana gra z Japonii. Musisz dostać się jak najdalej rzucając linę do sufitu (naciśnięcie przycisku myszki) - poruszasz się jak Spiderman. Uwaga - gra uzależniająca. Jeśli spodoba ci się ta gra, powinieneś spróbować jeszcze New Rolling Omusubi.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(5) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
JellyTanks
Jelly Tanks jest niesamowitą zabawką stworzoną przez Drew Cummins, opartą na realistycznej fizycznej symulacji. Gra jest oparta na projekcie SodaPlay, który jest o wiele bardziej wartościowy, ale bardziej skomplikowany. JellyTanks została stworzona dla zabawy i prostego jej zrozumienia. Na początku musisz się zarejestrować (nie ma sprawdzania poprawności podanego emaila) i już możesz stworzyć swój pierwszy czołg. Użyj górnego menu, aby dostać się do edytora i zacznij dodawać koła, strukturę szkieletu i jego masę. Zapisz swoją pracę i udaj się na plac poprzez górne menu. Celem gry jest stworzenie takiego czołgu, który pokona przeszkody na placu - to nie jest takie proste...
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(5) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Leć w AirFrance
Koncepcja gry nie jest rewolucyjna, przypomina trochę grę Płynięcie z prądem. W każdym razie gra jest tak stworzona że zapewnia przyjemność. Twoim zadaniem w niej jest lecieć jak najdłużej i omijać czerwone znaki, a zbierać niebieskie, tak żeby poprawić komfort twoich pasażerów. Przy okazji, możesz wygrać parę biletów, jeśli uda ci się dojść do najlepszych wyników.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez pecet
Nexgame
Kliknij w ekran w dobrym momencie, żeby rozwalać lodowe bryły. Mieszanka niezwykłej animacji, bazowanej na ruchach prawdziwego człowieka i dużej kreatywności skutkuje dobrą zabawę przez kilka minut.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(6) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez qwerty
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii