Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Stare gry


Stare gry - 106 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Następne  
Flash element TD
The game is a browser based version developed by David Scott and inspired by Element TD for Warcraft III. The aim of the game is to kill the creeps before they reach the end of the maze, do this by building attacking towers on the grass around the maze. Keep as much of your gold in the bank as possible, at the end of each round you earn interest. Here are some tips. Becareful the difficulty progression has been very well balanced and the game is very addictive. It has been released by the begining of the year and gets more than 100,000 players a day. Check the game's blog as the version 2 is on the rails...

[TłumaczPolska]   [Popraw tłumaczenieAngielski]
Komentarze(3) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez jp
Tangram
Tangram to chińska odmiana puzzli. Możesz zagrać online i za darmo! Dla tych co nie znają zasad: należy ułożyć siedem części w określoną całość.

Kliknij "Allow cheat", gdy utkniesz.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez jaca
Scared
Scared to mała strzelanka FPP dla Javy, wydana przez Dave'a. Jej silnik jest bardzo podobny do tego z Wolfensteina 3D. Gierka nie jest jednak zbyt fajna, ale jej silnik może być pomocny do zrobienia czegoś dobrego.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez jaca
GoneBallistic
Klasyczna zabawa w czołgi stworzona w Javie przez Jens of gamemakers.de, przedstawiająca 2 tryby rozgrywki. Spróbuj zniszczyć czołgi przeciwnika ustawiając kąt i siłę wystrzału twoich pocisków i strzelając. Strzałki w prawo i w lewo kontrolują kąt wystrzelenia pocisku. Górna i dolna strzałka kontrolują siłę wystrzału. Wystrzel pocisk wciskając enter.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Diablo_94
Arkanoid
Oto nadchodzi bardzo dobry remake starego arkanoida . Jest bardzo podobny do swojego pierwowzoru ale nie identyczny . Ponad 20 bonusow i wiele rodzajow klockow zapewnia ci wspaniala rozrywke
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(4) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Małysz Kielce
PacXon
Kiedy skrzyżować Pacmana z Tronem, powstaje PacXon. Kieruj Packmanem po ścianach i zbuduj nową aby złapać duchy. Ściana musi zostać ukończona, zanim któryś z duchów ją dotknie. Uzależniająca gra.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Andrzej Niewiarowski
Simcity
SimCity to znana symulacja budowania miasta, po raz pierwszy ta gra została wypuszczona na rynek w 1989 zaprojektowana przez Will Wrighta z Maxis. Maxis wypuścił teraz klona tej gry, darmowego i opartego na przeglądarce. Musisz zarejestrować się i zainstalować niektóre pluginy ActiveX, ale ta gra jest całkowicie za darmo. Musisz stworzyć jak największe miasto i uważać na powodzie, tornada, pożary, zamieszki i trzęsienia ziemi...
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Bubble splash
Bubble Splash to kolejna gra oparta na zasadzie "dopasuj trzy". Została zaprojektowana w języku java przez Felixa Wiesnera i Mathiasa Menzel-Nielsena z Mausland Entertainment (przeczytaj wywiad na freegamesnews). Bubble Splash została zainspirowana serią dynamicznych gier z lat 90tych, w które można było grać na konsolach Neo-Geo i Super Nintendo. Schwyć i poukładaj bąble za pomocą klawiszy strzałek. Gra kończy się gdy bąble sięgną końca ekranu. Jeśli lubisz takie gry, możesz również spróbować Sort it out i Puzzle bobble.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez ndrew
Pacman Mouse
Od naszego drogiego przyjaciela Komix, myszkowa wersja słynnego Pacman'a. Po prostu zbierz wszystkie kwiaty i unikaj czerwonycg potworów. Dobra robota Komix. Bardzo innowacyjne i nieźle wykonane.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Noqanek
Gamma Bros
Gamma Bros to stary kosmiczny Shooter stworzony przez PixelJam. Bracia Buzz i Zap Gamma pracują w gigantycznej statcji kosmicznej koło Jowisza i prowadzą wycieczki z tej planety na ziemię. Musisz wybrać jednego z braci i likwidować wrogów, zbierać monety i bonusy, żeby stworszyć sobie drogę na ziemię. Klawisze strzałek do kierowania statkiem, WASD do strzelania w danym kierunku. Gra jest aktualnie fajna do zabawy, ponieważ autorzy wykonali wspaniałą robotę z grafiką, design'em i ogromną ilością przeciwników. Wykonali również dobrą robotę z tym, że w grę gra się na początku łatwo a później powoli coraz trudniej.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Metex
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii