Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Stare gry


Stare gry - 106 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Następne  
Domo-Kun Angry
To fantastyczna gra ze wspaniałą, pikselową grafiką i ślicznymi animacjami, wygląda zupełnia jak ta stara gra. Ale nie dajmy się zwieść, jest nowa. To cztery miesiące pracy Toma Fulpa. Każdy poziom ma zróżnicowaną mechanikę, ale niezmiennie, Domo-Kun kontrolowany jest za pomocą strzałek i klawisza "A" aby atakować. Gra ma prawie dwa megabajty, więc zalecam cierpliwość podczas ładowania.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez ndrew
Wack Brickz II
Kolejna odsłona gry opartej na pomyśle Arkanoïd. Pikanterii i smaczku dodają efekty pojawiające się po trafieniu w żółte bloczki. To kolejna gra stworzona przez kek, sprawdź poprzednią: Vomiting snake.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Mission Ninety One
Misja dziewięćdziesiąt jed " jest gra łamigłówka wypuszczana przez *Newdata* Program komputerowy (ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ) w 1986 na komputer ZX Spectrum. Musicie zbierać całe migające kwadraty w ograniczanym czasie aby skończyć każdy poziom. sterowanie:A, Q, O, P . Inne gry ze spectrum mozna znaleźć pod worldofspectrum.org. Grafika jest prosta ale gry sa wciagające.

  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez yorgiel
Lunar Invaders
Nieco przerobieni space invaders napisani w javie w stosunku do orginału dodano do niej power-ups, efecty specjalnie i cały asortyment bronni, kierujesz strzałkami i strzelasz spacją.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez yorgiel
Rampage
Kolejny klasyk z lat 80tych. Wrzucasz żeton i wcielasz sie w postać King Konga na ulicach amerykańskiego miasta i starasz sie zniszczyć tyle budynków ile zdołasz. Miej oko na armię żołnierzy, czołgi oraz helikoptery próbujące cię zestrzelić.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez szymon1010
Robotron:2084
Oto nadchodzi kolejna gra chodząca na emulatorze shockwave arcade odkrytym przez Digital Eclipse Software dla Midway i Macromedia. "Robotron:2084" jest grą gdzie jest dużo strzelania i akcji,stworzoną przez Eugene'a Jarvis. Niebezpieczeństwem dla wszystkich ludzi są roboty, które sami stworzyli. Twoim zadaniem jest uratowanie ostatniej ludzkiej rodziny, walcząc przeciwko robotom i (wzruszającym   [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Adamecki
Joust
Na mocy porozumienia pomiędzy Midway i Macromedia zostało wypuszczonych wiele starych gier, w które możemy za darmo pograć w internecie (flashowe). Do grania potrzebny jest plugin Shockwave.
Zabierz jajko jako pierwszy - a zyskasz punkty. Możesz sobie zagrać na klawiaturze lub padzie.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez LegionPolski
Mortal Kombat
Mortal Kombat w wersji Shockwave, dostarczonej przez necromanthus.com. Oryginał został wypuszczony w roku 1994, jako odpowiedź na popularnego wtedy Street Fightera II. Mortal Kombat jest znany jako pierwsza gra posiadająca digitalizowane, realistyczne postaci. W tej wersji mamy dostępne 2: Sonyę Blade i Kung Lao - w oryginalnej wersji było siedmioro wojowników.
Obsługa: Z, X, C, SPACJA i klawisze kursora.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez WRonX
South Park Pinball
Klasyczny Pinball w scenerii dla znanemu każdemu filmu dla dorosłych South Park.
By włączyć grę naciśnij przycisk "PLAY". Potem wybierz, czy grasz na 1 czy 2 graczy.
Sterowanie:
-"Spacja" by wyrzucić piłkę.
-"Ctrl" by ruszać lewym fliperem.
-"Shift" by ruszać prawym fliperem.
Miłego grania.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez dewas / Tłumaczone przez Pieniek
Skrzydła Furii
To jest flashowy klon gry zrobionej przez Broderbund Software (Colon Fox) w 1987, które było na Amigę. Kontroluj samolot klawiszami strzałek, C by zmienić broń, A by strzelić, Y by strzelić ciężką bronią. Po prostu leć i zniszcz wrogów czekający na ciebie na wyspie.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(4) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Pieniek
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii