Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Stare gry


Stare gry - 106 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Następne  
Quake 3
Po Warcraft i Mortal Kombat utalentowani programiści z necromanthus.com pokazali Quake 3 w wersji Shockwave z ID Software. Sterowanie: myszka i strzałki. Polecamy!
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(4) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Metex
Donkey Kong Flash
Dla fanów starych gier - to nie ukończona gra Donkey Kong w wersji Flash. Możesz tylko zagrać pierwszą rundę i masz nieskończoną liczbę żyć. Strzałki i spacja, żeby skakać.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Metex
Plastic Balls
"Plastic Balls" jest okrągłym arkanoidem. Kontrolujesz platformę za pomocą myszki albo klawiatury, nie możesz dopuścić do tego, aby piłka wpadła do odpływu (czarnej dziury). Gra oferuje wiele bonusów i dodatków, jest to jedna z najbardziej ciekawych "okrągłych gier" jakie znam. Jeśli podobają ci się "okrągłe gry" powinieneś również zagrać w: cicular pinball, circular pool i naszą Ringmanię.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Chopper drop
"Chopper drop" jest sprytną jednoprzyciskową grą stworzoną przez Pete'a Everetta, która przynosi wiele radości. Czerwony helikopter leci z lewej do prawej strony ekranu za każdym razym obniżając swój lot. Celem gry jest zniszczenie wszystkich wież za pomocą spuszczanych bomb - naciśnij spację, aby zrzucić bombę. Musisz na początku zniszczyć najwyższe budynki, aby uniknąć rozbicia o nie helikoptera. Jeśli lubisz jednoprzyciskowe gry, spróbuj także wspaniałej gry Base jump.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Zabawa z ogniem 2
"Zabawa z ogniem 2" jest śmieszną flashową adaptacją starej i znanej gry Bomberman po raz pierwszy wydanej w 1983 roku na ZX Spectrum i MSX. Ukończ poziom strategicznie podkładając bomby i zabijając swoich przeciwników. Możesz grać przeciwko przeciwnikom kontrolowanym przez komputer a także przez drugą osobę. Spacja - podkładasz bombę, podwójny klik spacja, aby rzucić bombę. Drugi gracz używa klawiszy WASD do poruszania się i "\" na podłożenie bomb.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Fall of 21XX
Twórcy gier flash kochają Megamana. Megaman Capcom powraca w "Fall of 21XX". Jest to jedna z najlepszych adaptacji tej gry, stworzona przez Iván Rodríguez Asqui około rok temu. Niesamowita grafika pikselowa, dźwięk i animacja, wszystko to powoduje niegasnące zainteresowanie oryginalną grą. Na ten sam temat zobacz jeszcze inne gry: Megaman, Ghosts 'n Goblins ,Megaman Vs Metroid, and Megaman.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Woody Pop
W grze Woody Pop kontrolujesz za pomocą myszki platformę (kawałek drewna). Co sprawia, że ta gra jest tak ciekawa, to różnorodność bonusów i niespodzianek (małe pociągi, żołnierze zabawki), które pojawiają się w ciągu gry. Tak jak w Arkanoid musisz wybrać kierunek (góra, dół, lewo albo prawo) po zakończeniu jednego poziomu, aby wybrać kolejny poziom.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Mistrzowski Pinball
Jest to gra oparta na popularności mistrzostw świata w piłce nożnej 2007. Obecnie nie ma dużo dobrych symulacji pinball, przez to że fizyka w takich grach, mimo że tak nie wygląda, jest dość skomplikowana. Natomiast ta gra jest prosta i daje ogromną radość. Sterowanie to Q i P oraz SPACJA. Gra skoncentrowana jest na brytyjskiej drużynie, i zrobiona jest aby promować piosenkę (Hansens's Eyebrows - Brwi Hansensa) ale warto dać jej szansę.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez pecet
Miners4K
Miners4K to świetna i lekka gra zrobiona w Javie, która zajmuje tylko 4 kilobajty, została ona stworzona przez Markusa Perssona. Prawym przyciskiem myszki budujemy tunele w ziemi, natomiast lewym przyciskiem je zasypujemy. Oczywiście gra jest inspirowana Lemmingsami, gra również jest trochę podobna do Świata Piasku.
Oficjalna wersja nie zawiera tablicy najlepszych wyników, jednak taka wersja jest dostępna na pepere.org.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez pecet
Megaman, Ghosts 'n Goblins
Kolejny odcinek serii Megaman firmy Capcom, zaadaptowany do Macromedia Flash przez tego samego projektanta (Static), który zaadaptował wcześniejMegaman Vs Metroid. W tym epizodzie, należy stoczyć walkę z WielkimBossem Arthurem. Po raz kolejny, świetnie zrobione pikselowe grafiki, animacje i sposób gry, oddają ducha oryginału. Podoba Ci się? Spróbuj adaptacji pierszej gry Megaman .
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez ndrew
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii