TG motocross 3 - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtFinlandishtHebraishtFrengjishtItalishtHollandezeDanezePolakeSpanishtÇekeNorvegjishtSuedishtSllovake


TG motocross 3

29 Gusht 2007 05:16
     Wonderful graphics and perfect physics for the latest motocross game by David Thoburn (after TG motocross and TG motocross 2). Up arrow key to accelerate, down arrow key to brake, side arrows to balance and Z, X, C, V, B to perform tricks.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashLost your marbles - StrategjiCopter - Sport me motoraZ-rox - Strategji
Blocks with letters on 3 - StrategjiRaumschiffspiel (Loja e Anijes kozmike) - AksionRise of atlantis - StrategjifMAME, flash arcade emulator - Lojra te vjetraPath 4 Mouse - Sforcim
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaMiners4KCapsules
Save the earthBabboon & friendsSoccer challengeRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh To1ne ( 2 Shtator 2007 08:53) : Great game, Stage 3 is really hard. Personal best: 223298, reached Stage 6!
  Profili     Mesazh tarodant ( 27 Shtator 2007 13:59) : yeah
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.