Rock Climber - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtGjermanishtFinlandishtNorvegjishtTurkishtPolakeFrengjishtAnglishtPortugezePortugezeHebraishtÇeke


Rock Climber

26 Korrik 2004 17:43
     Reach the summits with this climbing game. Move the hands and feet of your climber with the mouse towards new points and pay attention not to fall...Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga MindrakerLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashInternational Kungfu Warior - QejfBug Bomber - SforcimWar of the Hell - Qejf
Nobuyuki Forces 3 - AksionDouble Jeu - SforcimXrick (Rick Dangerous Flash) - Lojra te vjetraJeu chiant - Grenouille - SforcimSamegame Hexagonized - Lojra te vjetra
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaMiners4KCapsules
Save the earthBabboon & friendsSoccer challengeRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.