Katalog Gry
Francuski
Polska
TureckiNiemieckiHolenderskiPortugalskiPortugalskiFińskiAngielskiCzeskiWłoski

Co nowego?

13 maj 2006
    
Kilka nowych gier zostało dodanych w tych dniach. Wspaniała gra myDiamon zrobiona przez allardp, świetne gry napisane w javie miners4K i Fastshoot 2, oby dwie zrobione przez mig za każdym razem coś ulepsza i wprzesyła na Pepere nowe gry. Zostały także dodane gry Cold fusion i Cyballs (moja ulubiona) zrobione przez qplaygames.

Dziękuję wszystkim twórcom gier, którzy zaufali Pepere i podesłali swoje wspaniałe gry. Musze także przypomnieć, że twórcy gier potrzebują wsparcia . Nie bójcie i nie wachajcie się czy komentować i oceniać ich pracę if you. To na pewno pomoże im poprawić błędy i zachęci ich do wysyłania kolejnych wspaniałych gier.


Piłkarskie Wyzwanie, kolejna gra Pepere...

Jak juz pewnie zauwazyliście gra Ringmania 2 została juz ukończona. Podczas robienia tej gry mialem bardzo duże wsparcie z waszej strony, co mnie bardzo cieszy.

Kolejna gra Pepera będzie zrobiona w klimacie piłki noznej. Jest ona bliska ukończeniu i będzie nazywać się "Piłkarskie Wyzwanie" ^_^ ...

Teraz chciałbym powiedzieć parę słów na temat życia strony. Zamierzam uruchomić forum, aby pomóc twórcom gier we flashu i javie. Zamierzam też dodać nowe funkcje dla użytkowników takie jak powiadmonienie, że została dodana lub niedługo będzie dodana nowa gra. Jestem tez bardzo zainteresowany dodaniem podkategorii i nowych gier w "walkach pepere". Kończąc już ten news myślę sobie, że stworzenie ankiet, w których użytkownicy mogli by wyrażać swoje opinie na temat zmian na stronie było by bardzo użyteczne i pomocne. Na konieć pragnę powiedzieć wam, że nadal naszym najwyższym priorytetem jest tworzenie nowych gier ^_^.

  [Popraw tłumaczeniePolska]

Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez SimekOstatnie wiadomości Ostatnie wiadomości
  Profil     Wiadomość Oris.Marii ( 18 maj 2006 19:35) : I see
It's probably just as hard as basketball challenge which means I'll suck at it ^^
  Profil     Wiadomość jp ( 22 maj 2006 14:57) : Well, the game is released, we'll see if you suck at it or not .
  Profil     Wiadomość Oris.Marii ( 22 maj 2006 20:48) : 4th for now.. but it's just out so we'll see :P It's easier than basketball challenge anyway
  Profil     Wiadomość Coen ( 30 maj 2006 13:09) : Easier than basketball, no way!
  Profil     Wiadomość Darine75 ( 26 styczeń 2015 10:21) : Bonsoir, tous mes remerciements pour ton travail sur ce blog que j’apprécie beaucoup. C’est un plaisir à lire, très vivant et très bien fait. Bravo !
voyance par mail gratuite - http://www.gloria-voyance.com
Musisz być zarejestrowany i zalogowany, aby móc umieścić komentarz