Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiChiński uproszczonyAlbanaisRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandicAkcja


Akcja - 196 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  Następne  
Ball a'track
Cel gry jest banalnie prosty - utrzymać piłeczkę na torze. Jednak osiągnięcie go nie jest takie proste jak się wydaje. Z upływem czasu szerokość toru maleje a szybkość rośnie. Położenie kulki kontrolujesz myszką.
Każda gra stworzona przez Doingz miepie.nl dodaje coś nowego do świata gier online i sprawia że chce się w nie grać.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez miepie.nl / Tłumaczone przez Domel
Uchu Force
Znowu wspaniała strzelanka od babarage.com. Prosta grafika, sterowanie myszą, wielu przeciwników, a na koniec każdego poziomu różnie działające potwory, to najważniejsze elementy tej niezłej gry.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez salphinx
Wojny UCHU
Autorstwa tego samego programisty (zwanego "barbara") który stworzył Boschvos, oto nadchodzi doskonała (z widokiem z góry)"strzelanka" w której sterujesz statkiem kosmicznym którym musisz utrzymać się przy życiu najdłużej jak to możliwe. Babara pracował/a dużo nad "gralnością" tworząc bardzo prostą kontrolę i ogromny wybór wrogów, statków powietrznych,oraz kończących poszczególne poziomy wyższych,lepszych jednostek.Bardzo dobra i dająca wiele satysfakcji gra.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Adamecki
Babarageo Boschvos
Boschvos jest bardzo dobrą kosmiczną "strzelanką" (z widokiem z boku) napędzoną przez nowy innowacyjny pomysł: walka tysiąca statków kosmicznych, skonstruowanych przez Ciebie i innych odwiedzających. Tryb edycji "edit mode" pozwala na stworzenie statku wojennego,i tryb gry "game mode" sprawiają wiele radości z gry,ponadto kontrola nad grą jest bardzo prosta (z użyciem myszki) i gracz ma ogromny wybór statków powietrznych.Wybierz język angielski lub japoński i kliknij PLAY, by rozpocząć grę.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(7) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Adamecki
Zdobycie Antarktyki
Ta gra ma podobne właściwości jak Bowman game, z wyjątkiem tego,że tutaj pingwiny muszą stworzyć przeciwne drużyny wpadające do wody. Tak jak w booling game możesz zaatakować w taki sposób,aby pozbyć się wszystkich pingwinów za jednym strzałem.Dwóch zawodników może grać na tej samej klawiaturze,co czyni grę świetną zabawą.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Adamecki
Gunmaster
Prosta gra napisana we flashu. Temate troche nawiazuje do seri helli atack, z tym ze akcja rozgrywa sie na jednj planszy, klawiszologia: A i D do poruszania sie spacja by skoczyć E i R rzucanie granatem, 1,2,3 by zmienic broń prawy przycisk myszy by strzelać.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(4) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez yorgiel
Pop Pirates
Pop Pirates jest niezłą strzelanką napisaną we Flashu która dzieje się w komputerze. Łap pliki muzyczne skradzione przez piratów i staraj się przetrwać tak długo jak to możliwe. Kontrola nad grą jest bardzo intuicyjna,poruszasz statkiem i strzelasz używając myszki.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp /
Ninjaman
Ninjaman jest fascynującą grą typu side-scrolling, rezultat rocznej pracy 3 studentów. Klawisze można dowolnie definiować ale standardowe ustawienia to: D aby zaatakować (urzywaj z strzałkami aby otrzyma ciekawe kombinacje) S dla brony i Spacja dla skoku (naciśnij 2x aby uzyskać podwójny skok). Efekt pracy nat dą grą jest czymś czego nie moge opisać...ale wydaje mi sie że mogła by być bardziej kreatywna i zabawna.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez hate all what u can
Combat Heaven
Pojedynczy żołnierz przeciwko armii czołgów i wyrzutni rakiet oraz pocisków, powietrznym pojazdom szturmowym...
Kontrolowanie postaci: strzałki i "X", zmiana broni: spacja lub Ctrl, strzał: mysz.
Wspaniała strzelanka z pełna akcji i doskonałej zabawy.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(3) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez www.dar.lap.pl
RAF - Globalna pomoc
Oto nadchodzi - naprawdę unikalna gra akcji, rozpowszechniona przez Kerb dla Królewskich Sił Powietrznych (RAF) i. RAF został zainspirowany sukcesem [dirid=341]australijskich gier[/dir] wojennych. Oparty na klasycznej grze firmy Broderbund 1982 - Choplifter, wypuszczonej na rynek prze Segę w roku 1985.
Kontroluj helikotper używając strzałek, strzelaj klawiszem "C", "Z" aby wypuscić , zaś "Spacja" opuszcza lub podnosi wyciagarkę, abyś mógł ratować zakładników.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(3) - Wprowadzone przez jp /
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii