Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Strategia


Strategia - 233 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  Następne  
8 planet
8 planet jest darmowych klonem gry Zuma, jednej z najlepiej sprzedających się sezonowych gier. Po prostu rzucaj kolorowe piłki za pomocą myszki, aby stworzyć łańcuch 3 lub więcej w takim samym kolorze. Gra się kończy, kiedy łańcuch piłek dotrze do końca drogi. Ta wersja gry pochodzi z Japonii, prezentuje się z bardzo atrakcyjną grafiką i ładnie zaprojektowanymi poziomami, i wprost przeciwnie do gry Zuma, jest bezpłatna.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Block down
Block down to interesująca gra Andersa Poussette oparta na zasadzie "dopasuj trzy klocki o tym samym kolorze". Kontrolujesz bloczek, możesz poruszać nim na lewo i prawo i ustawiasz na nim spadające kolorowe klocki (maksymalnie do pięciu). Kiedy już je zbierzesz, górną strzałką możesz upuszczać najwyżej ustawione klocki, a dolną, te najniższe. Gra jest zakończona, kiedy ustawisz rząd siedmiu klocków na ziemi lub przekroczysz liczbę pięciu klocków na bloczku.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez ndrew
Kodama
Kodama to kolejna świetna gierka z Japonii. Zaczynasz grę z trzema życiami. Gra polega na wrzucaniu małej piłeczki<sterowanie myszą> do zbiorników z nieokreśloną substancją w określonych kolorach. Musisz trafić do czerwieni<100 punkcików> lub do zieleni<500 punkcików> aby zakończyć poziom. Prosta i przyjemna gra ze świetną fizyką i 20 poziomami do przejścia.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez zuzia
Dice Wars
"Dice Wars" jest turową grą strategniczną bazowaną na Taro Ito ze studia GameDesign. Zadaniem jest bronienie zajmowanych terenów i likwidować wszystkich wrogów znajdujących się na nim. Gra podchodzi pod kategorię popularnych gier planszowych Risk. Żeby grać trzeba mieć trochę szczęścia dlatego gra daje tyle radości. Gra podobna do Race tego samego autora.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(5) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Metex
Bloc Action
W tej platformowej grze możesz bawić się na poziomach stworzonych dla ciebie przez grupę, jak i stworzyć swój własny, w który będą mogli grać inni gracze. System ocen pozwala grać tylko na najlepszych poziomach. System jest trochę skomplikowany, jeżeli ktoś gra pierwszy raz, ale potrzeba tylko paru sekund, żeby go zrozumieć. W grze prowadzić charakter i musisz prowadzić go lewym, prawym klawiszem i spacją z zielonej plamy do niebieskiej. Tysiące poziomów czeka teraz na Ciebie!
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Metex
Pchli cyrk
Pchli cyrk został stworzony przez Jagex Software, który stworzył również multiplayerową grę RuneScape. Celem gry jest przeprowadzenie pcheł ze startu do finishu (drzwi), gra przypomina sławne Lemingi. Kliknij na jedną z trzech ikon w pobliżu dołu ekranu, potem kliknij w miejsce, gdzie chcesz ją umieścić. Pchły zginą jeśli dotkną trawy, wody, albo przejdą pod pająkiem. Każdy poziom ma hasło, które pozwoli ci nie powtarzać poziomów, które już wygrałeś.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez Polio1 / Tłumaczone przez Coen
wOne
Gra wOne jest dość podobna do the BMX games. Sterowanie jest dużo prostsze - używasz tylko lewej i prawej strzałki, aby poruszać kołem w lewo i prawo. Musisz przeturlać się przez każdy poziom zbierając baryłki i gwiazdki. Ukończ pierwszych 5 poziomów, aby odblokowac szósty. Czekamy na kolejne poziomy, bo grywalność tej gry jest bardzo dobra.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Warp Forest
Rosyjski autor gier: Rumble ball and Orbox, proponuje nam coś nowego - Warp Forest. Celem gry jest zebranie wszystkich kluczy, aby uaktywnić wyjście. Użyj strzałek i "D" aby jeździć samochodem. Szukaj zdeformowanych drzew i skrzyń ze skarbami, które ukrywają dodatkowe bonusy. Naciśnij "A" albo "S", aby strzelić laserem bądź specjalnymi pociskami.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Panik w Pogolandii
W grze tej chodzi o to, by istotę o imieniu Panik przeprowadzić po puzlach od startu do mety. Ta prosta z pozoru czynność komplikuje się, gdy puzle zaczynają zmieniać swoje właściwości i utrudniają sterowanie (klawiszami strzeałek). Twórcą tej gry jest kerb, firma która stworzyła całkiem przyjemny remake naszej gry, tutaj.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Roll 4K
Jest to świetna i malutka (tylko 4 kilobajty) gra napisana w javie, stworzona na java 4K contest 2006, przez Kevina Jamesa Glassa. Kontrolujesz kręcącą się niebiesko-żółtą piłkę za pomocą klawiszy ze strzałkami, używając spacji skaczesz. Twoim zadaniem jest zebranie żółtych tabletek oraz dojście do drzwi. Gra zawiera dość ciekawą fizykę i oferuje coraz trudniejsze wyzwania na poszczególnych etapach gry.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez pecet
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii