Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic
Raiders of the lost Pépère - Lojra ne linje
Aventure
Laboratori i lojrave  ne Flash te Pepere - Lojra ne linje
Laborator
Login perpara se te filloni lojen dhe piket tuaja do te ruhen brenda llogarise ne statistikat personale dhe statistikat e grupit.
Statistikat e anetareve
«Pépère fights» jane gati! krahaso rezultatin tend me ate te nje kundershtari, shikoni profilin tij...
Me e mira «Pépère fight»
Kampion ne ndjekjen e qellimit
Kampion ne ndjekjen e qellimit

Raiders of the lost Pépère - Lojra Flashmire se erdhet tek aventurat e Peperit,nje djalosh jo shume ekspert me duart e tija...Ka nevoje per ndihmen tuaj, ai eshte ne doren tuaj!
Login perpara se te filloni lojen dhe piket tuaja do te ruhen brenda llogarise ne statistikat personale dhe statistikat e grupit.
Lojra Flash
Kapiten Pépère (Lojra Flash) (Nivel i lagur)
Me i miri muajit bandicoot 218.78 piket.
Me i miri i dites bandicoot 218.78 piket.
Lojra Flash
Pépère on the rocks (Lojra Flash) (Niveli rreshkites)
Me i miri muajit bandicoot 193.65 piket.
Me i miri i dites bandicoot 193.65 piket.
Lojra Flash
Pépère dhe makina e tij (Lojra Flash) (Niveli i fillestareve)
Me i miri muajit naldo257 110.17 piket.
Me i miri i dites naldo257 59.48 piket.
Lojra Flash
Pépère dhe rrimorkjoja e tije (Lojra Flash) (Niveli i pushimit)
Me i miri muajit Sublime 147.37 piket.
Me i miri i dites Sublime 147.37 piket.
Lojra Flash
rrezik Pépère (Lojra Flash) (Niveli artistik)
Me i miri muajit mumcux 371.91 piket.
Me i miri i dites mumcux 371.91 piket.
Save the earth
Lojra Flash Save the earth
Me i miri muajit jxc8684 4941 piket.
Me i miri i dites jxc8684 4941 piket.
Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.