Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic
Raiders of the lost Pépère - Lojra ne linje
Aventure
Laboratori i lojrave  ne Flash te Pepere - Lojra ne linje
Laborator
Login perpara se te filloni lojen dhe piket tuaja do te ruhen brenda llogarise ne statistikat personale dhe statistikat e grupit.
Statistikat e anetareve
«Pépère fights» jane gati! krahaso rezultatin tend me ate te nje kundershtari, shikoni profilin tij...
Me e mira «Pépère fight»
Kampion ne ndjekjen e qellimit
Kampion ne ndjekjen e qellimit

Laboratori i lojrave ne Flash te Pepere - Lojra ne linje


Mire se erdhet ne laboratorin Pepere. ju do te luani disa lojra Flash,qe me vone dote seleksionohen ose jo ne zonen zyrtare te lojrave Aventura te Pepere. Komentet mbi keto lojra jane te mirepritura.
Login perpara se te filloni lojen dhe piket tuaja do te ruhen brenda llogarise ne statistikat personale dhe statistikat e grupit.
Flash game, Air Magic Pépère
Air Magic Pépère
Me i miri muajit jxc8684 44 piket (perfekt:3 zonjushe:17 perplaslet:52).
Me i miri i dites jxc8684 44 piket (perfekt:3 zonjushe:17 perplaslet:52).
Flash Loja e elefantit
Loja e elefantit
Me i miri muajit lotoa 597.63m & lotoa 295.92.
Me i miri i dites lotoa 597.63m & lotoa 299.33m³.
Bilboquet game
Bilboquet game
Me i miri muajit Sublime 3 piket.
Me i miri i dites Sublime 3 piket.
Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.