Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic
Raiders of the lost Pépère - Lojra ne linje
Aventure
Laboratori i lojrave  ne Flash te Pepere - Lojra ne linje
Laborator
Login perpara se te filloni lojen dhe piket tuaja do te ruhen brenda llogarise ne statistikat personale dhe statistikat e grupit.
Statistikat e anetareve
«Pépère fights» jane gati! krahaso rezultatin tend me ate te nje kundershtari, shikoni profilin tij...
Me e mira «Pépère fight»
<b>Kampion ne ndjekjen e qellimit</b>
Kampion ne ndjekjen e qellimit

Kampion ne ndjekjen e qellimit


50 lojtaret me me shume vullnet


Kampion ne ndjekjen e qellimit

Organizuar me numrin e tentativave ne te gjitha lojrat
1X-man
99469 tetativa.
2tatygato
84536 tetativa.
3naldo257
71981 tetativa.
4lucianinho
46402 tetativa.
5bandicoot
38825 tetativa.
6blastwan
30701 tetativa.
7sloni_necker
21793 tetativa.
8abdussamed
21307 tetativa.
9Sublime
19486 tetativa.
10akad
17410 tetativa.
11fabio_colorado
17246 tetativa.
12GILAF
16982 tetativa.
13stubby
16740 tetativa.
14deilf
15233 tetativa.
15ttacar
15089 tetativa.
16d0nn0r
13319 tetativa.
17shengjergji
13222 tetativa.
18Papaj_x
12508 tetativa.
19marcosalgeri
12356 tetativa.
20adavr10
11386 tetativa.
21concha
11213 tetativa.
22Rodrigo.Riveros
11075 tetativa.
23d0ornab
10565 tetativa.
24Kettch
10397 tetativa.
25hansen
9761 tetativa.
26karelin
9559 tetativa.
27BiLRoX
9057 tetativa.
28lilla
8909 tetativa.
29muh 2
8447 tetativa.
30nito
8384 tetativa.
31barbara69
7815 tetativa.
32dadou
7585 tetativa.
33pavan
7576 tetativa.
34poaskaï
7364 tetativa.
35katnsatoshi
7054 tetativa.
36xdigox
7046 tetativa.
37fzchies
7011 tetativa.
38andrelfm
6858 tetativa.
39Paula157
6842 tetativa.
40Polio1
6517 tetativa.
41seko_54
6437 tetativa.
42rilo
6429 tetativa.
43nikas1958
6198 tetativa.
44mustique
6193 tetativa.
45kokcinele
5925 tetativa.
46nurcik
5759 tetativa.
47muto
5677 tetativa.
48SQUALE
5656 tetativa.
49frankidisco
5586 tetativa.
50Sinanu
5545 tetativa.
azhornimi i fundit : 1 Janar 1970 01:00