Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic
Raiders of the lost Pépère - Lojra ne linje
Aventure
Laboratori i lojrave  ne Flash te Pepere - Lojra ne linje
Laborator
Login perpara se te filloni lojen dhe piket tuaja do te ruhen brenda llogarise ne statistikat personale dhe statistikat e grupit.
Statistikat e anetareve
«Pépère fights» jane gati! krahaso rezultatin tend me ate te nje kundershtari, shikoni profilin tij...
Me e mira «Pépère fight»
Kampion ne ndjekjen e qellimit
Kampion ne ndjekjen e qellimit

parking paralel artistik


Kush jane me te miret, vajzat apo djemte?


Vajzat
35 Vajzat. shtypi 380.85 piket.
1 ali acar
2 mustang
3 Fernanda268
Djemte
1319 Djemte. shtypi 381.87 piket.
1 X-man
2 Sherman
3 jjfat
azhornimi i fundit : 1 Janar 1970 01:00
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh taylan ( 23 Dhjetor 2005 16:19) : kızlar niye daha fazla?erkeklerin olması gerekirdi mesela x-man gibi
  Profili     Mesazh misia ( 15 Prill 2006 17:36) : Ja wogóle nie umie zaparkować tym samochodem ;P
  Profili     Mesazh mustang ( 11 Qershor 2007 14:15) : 2ème place
  Profili     Mesazh luki.slama ( 29 Shkurt 2008 14:26) : Vubec mi to nejde
  Profili     Mesazh rella ( 8 Gusht 2008 19:16) : Logical
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.