Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic
Raiders of the lost Pépère - Lojra ne linje
Aventure
Laboratori i lojrave  ne Flash te Pepere - Lojra ne linje
Laborator
Login perpara se te filloni lojen dhe piket tuaja do te ruhen brenda llogarise ne statistikat personale dhe statistikat e grupit.
Statistikat e anetareve
«Pépère fights» jane gati! krahaso rezultatin tend me ate te nje kundershtari, shikoni profilin tij...
Me e mira «Pépère fight»
Kampion ne ndjekjen e qellimit
Kampion ne ndjekjen e qellimit

Air Magic Pépère


Kush jane me te miret, vajzat apo djemte?


Vajzat
35 Vajzat. shtypi 38 piket.
1 harmony32
2 Miss of IQ
3 Mieke
Djemte
308 Djemte. shtypi 40 piket.
1 Coen
2 kristoffff
3 ERCAN2007
azhornimi i fundit : 1 Janar 1970 01:00
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh pamp ( 16 Gusht 2006 12:41) : the girls are better,but the boys are more!!!
Bin natürlich für die madels!!!!!!!!!!!!!!!
  Profili     Mesazh pontus21 ( 31 Mars 2007 08:12) : hahhahaaha lol boys win girls lose
  Profili     Mesazh wolfbar ( 10 Qershor 2007 10:28) : DZIEWCZYNY DNEM CHŁOPY GÓRĄ!
  Profili     Mesazh leuviane ( 24 Nentor 2008 13:58) : the girl are best.....


  Profili     Mesazh (O_o) ( 5 Nentor 2010 22:27) : mój najlepszy to 23
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.