Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic
Raiders of the lost Pépère - Lojra ne linje
Aventure
Laboratori i lojrave  ne Flash te Pepere - Lojra ne linje
Laborator
Login perpara se te filloni lojen dhe piket tuaja do te ruhen brenda llogarise ne statistikat personale dhe statistikat e grupit.
Statistikat e anetareve
«Pépère fights» jane gati! krahaso rezultatin tend me ate te nje kundershtari, shikoni profilin tij...
Me e mira «Pépère fight»
Kampion ne ndjekjen e qellimit
Kampion ne ndjekjen e qellimit

BLockoban BLockoban


Kush jane me te miret, vajzat apo djemte?


Vajzat
105 Vajzat. shtypi 4129 piket.
1 clementine__
2 yyasssmin
3 Paula157
Djemte
321 Djemte. shtypi 6058 piket.
1 Beho Double le retour
2 Beho Double
3 Beho Double Blockoban
azhornimi i fundit : 1 Janar 1970 01:00