תיקייה משחקים
אנגליתצרפתיתפיניתצפורטוגזיתפורטוגזיתאיטלקיתפולניתגרמניתטורקיתנורווגיתהולנדיתספרדית
עברית
דניתרומניתסלובקיתהונגריתשוודיתקטלניתקרואטיתיווניתאלבניתסינית מופשטתרוסיתאספרנטויפניתעזור לנו לתרגם בשפה המועדפת עליך.ערביתקוראניתסלובניתאסטוניתIcelandic


משחק חדש


משחק חדש - 106 משחקים
הקודם  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  הבא  
Bubble Struggle 2: Rebubbled
Did you already complete the 22 levels of Bubble Struggle ? Here comes 72 new levels with Rebubbled, the sequel. Single player, and 2 player modes. A game by kreso, in homage to Bubble Bobble.
[תרגםעברית]   [שלח תיקוןאנגלית]
הערות(0) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי jp
Agressie Sokoban
"Agressive sokoban" is an impressive game in the old arcade style, developed by nemu90kWw from Japan. It's a mix between a plateformer and the classic Sokoban game. Z to select/jump, arrows to move and J to catch the boxes. Very rare for such a high quality game, the source code is available from this page.
[תרגםעברית]   [שלח תיקוןאנגלית]
הערות(0) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי jp
אותו-משחק משושה
משושה, משחק מאוד פשוט של הגרסה של Clickomania. עבודה מצוינת של Jussi Kari and Marko Taali מפינלנד. עוד פרטים על המשחק ואיך לצבור נקודות נמצא ב-their blog.

  [שלח תיקוןעברית]
הערות(0) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי noashemer
Classic Clickomania
Most of you already know Clickomania (designed and developed by Matthias Schüssler from Switzerland) and its numerous clones. It is a donwloadable game (no installation required) that knew a tremendous success in the year 2001. Your goal is to remove as many stones as possible by clicking on groups of stones with the same color. As very often, simple rules, make greatest games. If you don't want to download the file, you can play this excellent clickomania clone online, Samgame.
[תרגםעברית]   [שלח תיקוןאנגלית]
הערות(1) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי jp
כדור עקומה
זה 3D משחק פונג. משתמשים בעכבר כדי להזוז את המשוט ולפגוע בכדור. משתמשים בקצבות של המשוט כדי לגרום לעקימה.
  [שלח תיקוןעברית]
הערות(8) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי noashemer
בלוק
עוד משחק של שבירת לבנים, שיוצר על ידי יצרן המשחקים היפני (אפשר לראות עוד ב-dirid=1018]Tennis[/dirid], Dice Wars and Race). לא כמו במשחקים הקודמים, הבלוק שנישלט על ידי העכבר הוא עגול. דבר שמאפשר שליטה מצוינת על הכדור.
  [שלח תיקוןעברית]
הערות(0) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי noashemer
להרוס-אנוייד
להרוס-אנוייד, משחק-Arkanoïd clone (see also Javanoïd) עם אטרקציות חדשות, יוצר על ידי Aaron Worall (alias Negativeone) מקנדה. מהירות הכדור תלויה בכמה חזקה המכה שהכדור יקבל מהבלוק בו אתם שולטים עם העכבר. הרבה שלבים וצורות. ניתן לשחק במשחק זה גם בדפדפן האינטרנט של נינטנדו וואי.
  [שלח תיקוןעברית]
הערות(1) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי noashemer
מלחמת החלל! (1962)
מלחמת החלל! אחד ממשחקי הווידיאו הראשונים. משחק של 2 שחקנים שיוצר על ידי Martin Graetz, Stephen Russell, and Wayne Wiitanen. הומחש לראשונה ב- PDP-1 ב-1962. משחק קודים של 1962 האורגינלי שרץ על ידי מחקה PDP-1 ב-Java, עם שינוים קטנים.
"a", "s", "d", "f" המקשים לשליטה בחללית הראשונה. "k", "l", ";", "'" לשליטה בחללית השנייה. נימצה ב-game|life blog.
  [שלח תיקוןעברית]
הערות(0) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי noashemer
המשחקים הישנים הטובים ביותר
האתר הזה הינו מכרה זהב למשחקי מחשב ישנים. עליכם קודם כל להתקין את מדמה הדוס, ואז אתם יכולים להוריד ולשחק במאות משחקים ישנים, כמו silent service, Worms, Popullous, Prince of persia, Heroes of might and magic, Crazy cars 2, Police quest,וכן הלאה...

  [שלח תיקוןעברית]
הערות(1) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי ofer shemer
מגדלי הגנה
אחרי המשחק הענק אלמנט פלאש TD, מגיע משחק ממכר נוסף באותו הסגנון. גרסא זו, שפותחה על ידי רומאן סנין, משתמשת בגרפיקה פשוטה (עיגולים עבור אויבים), אבל ממכרת בצורה מאוד מפתיעה. דיי כמו הגרסא של המפתח דיויד סקוט (אלמנט פלאש TD). זוהי הוכחה כי אנחנו לא צריכים גרפיקה מתוחכמת כדי לפתח משחק מהנה. בגרסא זו אתם לא מתחילים את הגלים, אלא הם מגיעים לאחר ספירה לאחור, כך שאתם צריכים למקם את המגדלים שלכם בזמן אמת! מאפיין זה מוסיף המון לדינמיות של המשחק. מעולה.
  [שלח תיקוןעברית]
הערות(0) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי ofer shemer
הקודם  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  הבא  
שלח משחק חדש בקטגוריה זו